O blogu „dom z duszą”

Witaj w domu z duszą. Jesteśmy mamą (Iza) i córką (Monika). Choć blog istnieje już kilka lat, od niedawna prowadzimy go wspólnie.

Nasz blog jest o tym, jak dobrze czuć się w czterech kątach. Jak nadawać domowi Duszę.

Monika: DIY i drobne metamorfozy wyssałam niemalże z mlekiem matki, przyglądałam się im o dziecka. Wiem, że dom dekoruje się przy okazji i bez okazji. Wiem, że drobne prezenty, zrobione własnoręcznie mają większą wartość niż te kupione w sklepie.


Iza: Ludzie wydają setki tysięcy złotych aby wybudować i wyposażyć dom. Szukają, kupują, kopiują, a potem okazuje się, że nie o tym marzyli i co gorsza – efekt nie wzbudza zachwytu gości. Kiedy w 2012 roku tworzyłam bloga„dom z duszą”, podstawowym założeniem było szukanie duszy i klimatu we wnętrzach, w których żyjemy. Obecnie jest tak dużo blogów wnętrzarskich, które pokazują, wręcz dyktują nam co powinniśmy kupować, i jak urządzać nasze mieszkania aby były cool.Ale czy o to chodzi? Czy dom to tylko elementy wyposażenia i przytulne wnętrza? Czy to tylko obrazki z aktualnego katalogu? Co sprawia, że wnętrza mają klimat i duszę? Co się składa na dom z duszą?

 

Dom z duszą to nie jest kolejny blog wnętrzarski z listą zakupów w stylu” musisz to mieć” to blog o wnętrzach z klimatem, o prostym życiu, a czasem o rodzinie.

 

  • Po pierwsze: wyszukujemy dla was i wrzucamy na Facebooka ciekawe inspiracje wnętrzarskie.
  • Po drugie: pokazujemy Wam jak mieszkają Polacy. Od niedawna czytelnicy bloga chwalą się jak mieszkają i jak tworzą klimat w swoich domach? Jak dokonują metamorfoz we wnętrzach? Zatem wspólnie z nimi tworzymy bloga dom z duszą, a przynajmniej jego malutką część.
  • Po trzecie: prezentujemy Wam proste DIY i metamorfozy. Jak samodzielnie zmieniać przestrzeń aby we wnętrzu aby było miło, ładnie i przyjemnie? Jak nadawać drugie życie rzeczom z pozoru niepotrzebnym?
  • Po czwarte: przygotowujemy dla was treści video już niebawem w duecie
  •  Po piąte: jeśli już doradzamy co  kupować, staramy się aby to były sensowne zakupy. Co kupować aby było uniwersalnie, aby dekoracje żyły dłużej niż trendy? Jak i czy modne rzeczy adaptować do swoich wnętrz?
  • A po szóste: staramy się pokazywać jak żyć w prosty sposób. Jak prosty sposób zmieniać nie tylko dom ale i rodzinę? Jak dobrze żyć i pielęgnować przy tym to, co najważniejsze?

Jeśli macie ochotę napiszcie mejla pozachodzie@pozachodzie.com

om z duszą blog o wnętrzach