Błyskawiczna girlanda z papieru | darmowy szablon do druku

Błyskawiczna girlanda z papieru | darmowy szablon do druku

Doskonale wiecie jak kocham dekorować na przyjęcia i Święta. Nic tak bardzo nie lubię tak organizowanie imprez tematycznych. Tutaj każdy szczegół się liczy! 😉 Girlandy to mój ulubiony sposób na zapełnienie i wzbogacenie przestrzeni. Są genialnym tłem do zdjęć, idealnie sprawdzają się nad kącikiem z jedzeniem, można je przywiesić na ścianie, oknie, nad stołem – girlandy są po prostu super :D! Taka błyskawiczna girlanda z papieru to idealny projekt do wykonania z nawet najmniejszymi dziećmi.

Błyskawiczna girlanda diy

Wielu z Was na pewno spotkało się z podobną girlandą. Takie papierowe dekoracje znamy przede wszystkim z dzieciństwa. Długaśne łańcuchy na choinkę, później króliczkowe na Wielkanoc… Robiliśmy je z rodzicami, rodzeństwem, dziećmi w przedszkolu i szkole! 🙂

Ta papierowa girlanda jest szybka, łatwa w wykonaniu i… nie da się ukryć – śliczna!  Użyłyśmy do niej kolorowych papierów z motywami florystycznymi, co jeszcze wzmocniło jej pozycję na liście uroczych ;)!

Błyskawiczna girlanda diy

Błyskawiczna girlanda diy

Błyskawiczna girlanda diy

Każdy umie wyciąć z papieru elementy i przywiązać lub przykleić je do tasiemki. Jednak nie każdy ma na tyle zdolności manualnych (lub chęci!), aby narysować interesujący go wzór. Poniżej macie kilka opcji idealnych na girlandę stworzonych przez nas. Legalne, darmowe szablony gotowe do ściągnięcia, wydrukowania i wycięcia! 🙂 Enjoy!

Rozwiązujemy Wasze problemy: 

„Ale ja nie mam drukarki co drukuje na sztywnym papierze/tekturze..”

Wydrukuj więc na zwykłej drukarce, na zwykłej kartce, wytnij jedną taką sztukę i odrysuj na grubszym papierze/tkaninie/tekturze/na czym chcesz! Następnie wytnij interesującą Cię ilośc i voila! 😉

„Ale ja nie mam dostępu do takich papierów…”

Wytnij na zwykłym, jednolitym lub tekturze. Twoje dziecko na pewno ma w sobie niespożytkowane pokłady energii i kreatywności – daj mu farbki i pisaki. Będziesz miał/a jedyną w swoim rodzaju girlandę nie do podrobienia! 😉 A ile „ochów” i „achów” usłyszysz w związku z nią od rodziny, która przyjedzie na Święta!

„Ale ja nie mam pistoletu z klejem na gorąco/boję się dać dziecku…”

Kochani, weźcie dziurkacz – zróbcie dziurki i przewleczcie nitkę, żyłkę, tasiemkę, sznurek… ;)! Nie masz dziurkacza? Weź klej do papieru – dłużej wiąże, lecz jak wyschnie – girlanda jak najbardziej będzie trwała.

„Nie mam tyle czasu…”

Jak sama nazwa wskazuje „Błyskawiczna girlanda z papieru” jest błyskawiczna ;)! Wystarczy kilkanaście minut lub wolna godzinka, jeśli planujesz robić ją z dziećmi! 🙂

Z okazji, że nie macie już argumentów – zbierajcie do stołu rodzinkę i do roboty! Efektami gdzie się chwalimy? 🙂 Oczywiście na naszej grupie – Dom z duszą – jak urządzić wnętrza z duszą? 

Zobacz też jakie pisanki możesz w tym roku zrobić razem z pociechami – Pisanki jednorożce

Błyskawiczna girlanda diy

Błyskawiczna girlanda diy

Operatorowi też się podobała 😉

Błyskawiczna girlanda diySzablon do druku

Szablon do druku

Szablon do druku

Szablon do druku

Leave a Comment

O nas

Blogerki wnętrzarskie & DIY

Blogerki wnętrzarskie & DIY

Blog, prowadzony przez mamę i córkę, o tym, jak urządzić dom z duszą.

Top Content