Decoupage wielkoformatowe?

by Dom z duszą

Pudełeczka, puszki, skrzyneczki – to popularne przedmioty, które można zdobić techniką decoupage. Dziś chciałam Wam pokazać, że decoupage to także doskonały pomysł na udekorowanie mebli, a nawet ścian. Metodyka identyczna jak przy zdobieniu pudełek: wycinamy najróżniejsze motywy (zwykle z papierowej serwetki, tapety, itp), naklejamy i pokrywamy różnymi (w zależności od pożądanego efektu) preparatami. Rynek oferuje nam tutaj bogactwo materiałów: serwetki, specjalne papiery, werniksy, lakiery i inne specyfiki. Dobra wiadomość jest taka, że takie dzieło możemy stworzyć  samodzielnie. Oczywiście na poziomie podstawowym, bo techniki decoupage to różne stopnie wtajemniczenia, ale co z tego? Własnoręcznie zrobione krzesło – bezcenne:)Spróbuj sama.

Poniżej kilka przykładów, wyszukanych w sieci:

Decoupage po zachodzie (za pinterest) (1) Decoupage po zachodzie (za pinterest) (2) Decoupage po zachodzie (za pinterest) (3) Decoupage po zachodzie (za pinterest) (4) Decoupage po zachodzie (za pinterest) (5) Decoupage po zachodzie (za pinterest) (6) Decoupage po zachodzie (za pinterest) (7) Decoupage po zachodzie (za pinterest) (8) Decoupage po zachodzie (za pinterest) (9)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DECOUPAGE po zachodzie via pinterest (1) DECOUPAGE po zachodzie via pinterest (2) DECOUPAGE po zachodzie via pinterest (3) DECOUPAGE po zachodzie via pinterest (4) DECOUPAGE po zachodzie via pinterest (5) DECOUPAGE po zachodzie via pinterest (6) DECOUPAGE po zachodzie via pinterest (7) DECOUPAGE po zachodzie via pinterest (8) DECOUPAGE po zachodzie via pinterest (9) DECOUPAGE po zachodzie via pinterest (10)

You may also like

Leave a Comment