DIY – dzień matki – ramka z napisem

DIY – dzień matki – ramka z napisem

Monika:

Wszyscy znamy „Scrabble” jako super grę dla całej rodziny. Jednak przy odrobinie kreatywności możemy z tych klocków wykonać wiele zaskakujących projektów. Masz w domu taką grę, która leży i się kurzy? Czasem myślisz, że jeszcze się przyda albo od dłuższego czasu zastanawiasz się czy jej nie sprzedać? Mam nadzieję, że ten tekst rozbudzi w Tobie skrywaną kreatywność i jednak się do czegoś jeszcze przydadzą!

Ostatnio chciałam sprawić drobny upominek mojej mamie, niestety nie miałam zbyt dużo czasu na poszukiwania po sklepach. W oczy rzuciło mi się nasze (jedno z niewielu zresztą) piękne zdjęcie, które trzymam zawsze na półce przy łóżku, niezależnie od miejsca zamieszkania. Chwilę poszperałam w Internecie i znalazłam świetny pomysł z wykorzystaniem właśnie „Scrabble’i”! Skopiowałam zdjęcie, włożyłam w ładną ramkę i przykleiłam napis, który możecie zobaczyć poniżej. Chyba nie muszę wspominać, że mama była zachwycona? 😉

Takie zdjęcie nie tylko świetnie będzie wyglądało na półce czy ścianie, ale z pewnością to wyjątkowy i unikatowy upominek. Zamiast plastikowych klocków, możesz użyć klocków drewnianych. Ramkę możesz pomalować.

O nas

Blogerki wnętrzarskie & DIY

Blogerki wnętrzarskie & DIY

Blog, prowadzony przez mamę i córkę, o tym, jak urządzić dom z duszą.

Top Content