DIY pakowanie prezentów na Święta

by Dom z duszą

Dzisiaj niespodziewanie dostałyśmy przepiękną paczkę PR od firmy AMICA. Po jej otworzeniu okazało się, że poza bezworkowym (!) odkurzaczem  Bagio Eco znajduje się w niej coś, co wzbudziło nasz przeogromny entuzjazm (taki już los blogerek DIY ;)).

Przeróżne dodatki, pompony, papierowe elementy pobudziły nas do wpisu na szybko, który mamy nadzieję, że zainspiruje Was do niecodziennego opakowania świątecznych prezentów.

(Post bardzo szybki, ponieważ, jak zapewne Wy wszyscy, jesteśmy obie w ferworze walki, aby wyrobić się ze wszystkim do Świąt!).

Piszemy dlatego aby Was poinformować, że warto sfotografować  lub sfilmować własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne, bo Amica ogłosiła konkurs, w którym rozdaje takie same, jak ten nasz bezworkowe odkurzacze. Konkurs trwa do 28 grudnia.

Z tego miejsca wszystkim naszym czytelnikom bloga życzymy spokojnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia! Nie zapomnijcie co w tym okresie jest najważniejsze i wykorzystajcie każdą piękną chwilę na refleksje o minionym roku i spędźcie czas z rodziną!

A co było w paczce? Zobaczcie sami!

 

 

 

Poniżej kilka inspiracji jak wykorzystać podobne elementy papierowe, pompony, śnieżynki, filcowe ozdoby i wiele, wiele innych, mniej lub bardziej oczywistych produktów do opakowania prezentów!

Poniższe zdjęcia zostały znalezione tutaj

Po Świętach wrzucimy post o tym, jak wyglądały Święta w Domu z Duszą. Zobaczycie naszą choinkę, stół świąteczny i oczywiście prezenty! Na pewno wykorzystamy prezent od firmy Amica, bo jak to u nas… wszystko na ostatnią chwilę, więc odkurzacz, sprawny i cichy jak zaprzeg Mikołaja, znajdzie u nas zajęcie. Dziś sprzątanie i gotowanie , a jutro wielkie pakowanie tanie prezentów! 😉 A Wy jak? Już wszystko gotowe?

Pozdrawiam Monika

You may also like