O blogu “dom z duszą”

Home O blogu “dom z duszą”
by Dom z duszą
Witaj na blogu dom z duszą. Jesteśmy mamą (Iza) i córką (Monika). Choć blog istnieje od kilku lat, od niedawna prowadzimy go wspólnie. Zwykle można nas zobaczyć z farbami, wkrętarką lub klejem na gorąco. Robimy rocznie setki tutoriali, po tylko aby nasi czytelnicy mogli potem samodzielnie tworzyć dekoracje dla siebie. Realizujemy także projekty dla innych. Przez ponad dwa lata byłyśmy ambasadorkami sieci Bricomarche w Polsce i brałyśmy udział w kampaniach tej sieci. Współtworzyliśmy wtedy, według naszych pomysłów kilkadziesiąt tutoriali video.  
Nasz blog dom z duszą jest o tym, jak dobrze czuć się w czterech kątach. Jak nadawać domowi duszę, jak najprostszymi sposobami.
Monika: DIY i drobne metamorfozy wyssałam niemalże z mlekiem matki, przyglądałam się im o dziecka. Wiem, że dom dekoruje się przy okazji i bez okazji. Wiem, że drobne prezenty, zrobione własnoręcznie mają większą wartość niż te kupione w sklepie. O tym piszemy na blogu.
Iza: Ludzie wydają setki tysięcy złotych aby wybudować i wyposażyć dom. Szukają, kupują, kopiują, a potem okazuje się, że nie o tym marzyli i co gorsza – efekt nie wzbudza zachwytu gości. Kiedy w 2012 roku tworzyłam bloga„dom z duszą”, podstawowym założeniem było szukanie duszy i klimatu we wnętrzach, w których żyjemy. Obecnie jest tak dużo blogów wnętrzarskich, które pokazują, wręcz dyktują nam co powinniśmy kupować, i jak urządzać nasze mieszkania aby były cool. Ale czy o to chodzi? Czy dom to tylko elementy wyposażenia i przytulne wnętrza? Czy to tylko obrazki z aktualnego katalogu? Co sprawia, że wnętrza mają klimat i duszę? Co się składa na dom z duszą?

Dom z duszą to nie jest kolejny blog wnętrzarski z listą zakupów w stylu” musisz to mieć” to blog o wnętrzach z klimatem, o prostym życiu, a czasem o rodzinie.

  • Po pierwsze: wyszukujemy dla was i wrzucamy na Facebooka ciekawe inspiracje wnętrzarskie. Zbudowałyśmy 50 tysięczną społeczność, która na naszej grupie żywo inspiruje się i codziennie napędza do zmian w swoim domu.
  • Po drugie: pokazujemy Wam jak mieszkają Polacy. Od niedawna czytelnicy bloga chwalą się jak mieszkają i jak tworzą klimat w swoich domach? Jak dokonują metamorfoz we wnętrzach? Zatem wspólnie z nimi tworzymy bloga dom z duszą, a przynajmniej jego malutką część.
  • Po trzecie: prezentujemy Wam na blogu proste DIY i metamorfozy. Jak samodzielnie zmieniać przestrzeń aby we wnętrzu aby było miło, ładnie i przyjemnie? Jak nadawać drugie życie rzeczom z pozoru niepotrzebnym? Podobne tutoriale przygotowujemy dla Klientów oraz dla tematycznych portali i czasopism.
  • Po czwarte: przygotowujemy dla was treści video na naszym kanale YouTube. Podobne treści zamawiają u nas Klienci.
  •  Po piąte: jeśli już doradzamy co  kupować, staramy się aby to były sensowne zakupy. Co kupować aby było uniwersalnie, aby dekoracje żyły dłużej niż trendy? Jak i czy modne rzeczy adaptować do swoich wnętrz?
  • A po szóste: staramy się pokazywać jak żyć w prosty sposób. Jak prosty sposób zmieniać nie tylko dom ale i rodzinę? Jak dobrze żyć i pielęgnować przy tym to, co najważniejsze?
Chcesz z nami współpracować zobacz zakładkę współpraca, napisz domzdusza@gmail.com lub zadzwoń : Iza Jurasik – Kamińska 601727133 Monika Jurasik 728325303