Herbatka w domu z duszą – sezon 1

Herbatka w domu z duszą – sezon 1

Przedstawiamy Wam nasz nowy wideo cykl blogowy, z którego dowiecie się jak urządzić dom z duszą? Cykl nazywa się Herbatka w domu z duszą i jest tak samo przyjemny, jak brzmi. W kilkunastominutowych odcinkach Herbatki odwiedzamy domy z duszą, pijemy herbatkę i rozmawiamy o prostych sprawach i domach z klimatem.

Bohaterkami cyklu są piękne, pozytywne osoby, dla których dom to coś więcej niż tylko cztery ściany. W ich domach widać nierzadko włożone całe serce i ogromną prace, jaka jest potrzebna urządzanie domu. Są wzloty i upadki w tych domowych metamorfozach ale najważniejsza jest cierpliwość i determinacja. Z cyklu dowiecie się, jak się spełnia marzenia. Jak urządza się dom bez pomocy projektanta i jak poradzić sobie, kiedy plany się zmieniają. Poznacie historię, kiedy dom pomaga w najczarniejszych scenariuszach. Zobaczycie jak jednomyślność pomaga w podejmowaniu szalonych decyzji. Dowiecie się, że miłość to także akceptacja pasji i potrzeb drugiej osoby, nawet jeśli chodzi o bardzo dużą rewolucję wnętrzarską. Zobaczycie, jak piękna może być duma mamy z talentu dziecka. Dowiecie się, że zbieranie może być urocze i nigdy się nie kończy. Przekonacie się, jak cierpliwość pozwala doprowadzać wnętrzarskie projekty do końca, a odwaga zaczyna się po pomyśle i wzięciu wałka do ręki.

jak urządzić dom z duszą

Mamy nadzieję, że herbatka i spotkania z naszymi bohaterami pozwoli Wam na chwilę zapomnieć o problemach. Być może zdecydujecie się na działanie, nabierzecie odwagi do rzeczy, które wcześniej były nieosiągalne. Że może znajdziecie nowe pasje we własnym domu. Herbatki są zmontowane w klimatyczny sposób, staramy się pokazywać Wasze domy, jak najlepiej oraz zdradzić tajemnicę, jak urządzić dom z duszą.

Montażem i realizacja zajmuje się Jeden z Braci

jak urządzić dom z duszą

Cykl Herbatka to wreszcie nasza odpowiedź na wszechobecny hejt w Internecie. Chcemy poprzez nasze spotkania podkreślać, że autorzy zdjęć w sieci to normalni, wrażliwi, cudowni ludzie. Dlatego tak bardzo staramy się propagować myśl, że publikowanie zdjęć domu na forach tematycznych to jak zaproszenie gości na herbatę, a to wymaga specjalnego zachowania. Jesteś znajomą, gościem, nie krytykiem, ekspertem od wnętrz – obowiązują Cię zatem pewne zasady. W domach, które oglądasz w Internecie mieszkają ludzie, wrażliwi, jak każdy Ty czy ja. To jest ich historia, ich miejsce, ich meble . Każdy ma inną historię, inny kontekst życia. Zobacz jak są kreatywni, wspaniali i twórczy. Tak, jak Ty. Chcemy aby nasz blog, nasza działalność internetowa nie była pusta,aby miała sens i spełniała misję podawania dalej rzeczy prostych, dobrych, pozytywnych i życzliwych. Dołączasz do nas?

jak urządzić dom z duszą

Odcinek 1

Magdalena Stancu mieszka w Walii. Kocha swój dom, jest z niego dumna, wyznaje nam dlaczego ten dom jest dla niej tak wyjątkowy. Opowiada jak mieszka się na Wyspach, zdradza dlaczego ma dom inny niż w okolicy. Chwali się zdolnym synem oraz mamą i teściową, ze smykałkami do rękodzieła, które bardzo pomagają jej urządzić dom z duszą.

Odcinek 2

Dorota Piłka, podobnie, jak ja kocha kolor niebieski. Niebieski jest szczególnie obecny w jej kuchni. Z odcinka dowiesz się ile fajansu i gęsi zmieści się w jednym domu. Dorota opowie, jak się żyje w opuszczonym gnieździe, jak sobie radzić w tej nowej sytuacji.

Odcinek 3

Hanna Tjärnberg mieszka w Skandynawii. Jej dom jest najbardziej kolorowy w całym mieście i chyba w całej Szwecji. Dlaczego Hanna tak kocha kolory i jak pomogły jej one w najczarniejszym okresie życia? Jak jej mąż znosi tak kolorowe wnętrza?

Odcinek 4

Justyna Duchnowska do kwestii urządzania domu podeszła bardzo elastycznie. Wiedziała czego chce, co jej się podoba i konsekwentnie realizowała to, choć wiele rozwiązań znajduje się w innym miejscu, niż to było planowane.

Odcinek 5

Agata Jarosz nie boi się dużych projektów w swoim domu. Jak trzeba – przemaluje płytki i ściany na czarno. Jak ma pomysł – wykorzysta dwa tony kamieni. Cierpliwości jest starcza na odnowienie niejednego trudnego mebla.

Odcinek 6

Monika i Grzegorz Uścińscy, jedna z najbardziej jednomyślnych par, jakie spotkałam. To im pomaga podejmować szybkie decyzje. Kupili dom na Podlasiu, praktycznie bez oglądania. Teraz dopieszczają ten swój Raj na ziemi. Dlaczego sąsiedzi niedowierzają, że są z miasta i jak to jest spotykać samych dobrych ludzi ?- w tym odcinku Herbatki.

Jeśli masz nietuzinkowy dom lub mieszkanie, chcesz się pochwalić własnoręcznymi metamorfozami, powiedzieć coś pozytywnego – zgłoś się i zaproś nas na herbatkę blog.domzdusza@gmail.com

Nagranie jest video (online ale nie live). Szukamy ciekawych ludzi, którzy nie boją się wypowiadać i rozmawiać (!) mają coś ciekawego do powiedzenia o sobie lub pokazania w domu oraz udostępnią zdjęcia piękne, jasne (!) ze swojego domu (minumum 30 sztuk). Wyślij kilka poziomych zdjęć „na brudno” z domu albo mieszkania na mejla (!) oraz linki do social mediów, jeśli je masz. Pozdrawiamy serdecznie i liczymy na udział:)

blog.domzdusza@gmail.com

jak urządzić dom z duszą

Cykl Herbatka w domu z duszą jest kontynuacją naszej blogowej serii : Jak mieszkają Polacy? Projekt powstał na początku naszej blogowej drogi w 2012 roku. Społeczność się rozrastała, wybrane osoby pokazywały nam domy, gdzie znajdowaliśmy mało wszechobecnych trendów, miligramy mody, a ogromnie dużo Ich samych i tego namacalnego od progu klimatu. Gdzie nie było odtwórczo, jak to czasami bywa w urządzaniu domu – tylko twórczo. Nasza przyblogowa społeczność jak urządzić dom z duszą obecnie liczy 180 tysięcy.

Pomysł – Dom z duszą BLOG, Iza Jurasik – Kamińska
Montaż i realizacja – Jeden z braci

O nas

Blogerki wnętrzarskie & DIY

Blogerki wnętrzarskie & DIY

Blog, prowadzony przez mamę i córkę, o tym, jak urządzić dom z duszą.

Top Content