Idą zmiany

by Dom z duszą

Podjęłam decyzję o zmianach na blogu. Nie powiem, żebym dojrzewała do niej specjalnie długo ale czas przemodelować bloga i jeszcze bardziej podkreślić jego cele. Nie ukrywam, że do tej pory formuła wyszukiwania i wrzucania ciekawych inspiracji wnętrzarskich sprawdzała się, ale to chyba nie wystarczy. Przynajmniej mnie.

Kiedy tworzyłam „dom z duszą”, podstawowym założeniem było szukanie duszy i klimatu we wnętrzach, w których żyjemy.

Obecnie jest tak dużo blogów wnętrzarskich, które pokazują, wręcz dyktują nam co powinniśmy kupować, i jak urządzać nasze mieszkania aby były cool. Ale czy o to chodzi? Czy dom to tylko elementy wyposażenia i przytulne wnętrza? Czy to tylko obrazki z aktualnego katalogu?

Co sprawia, że wnętrza mają klimat i duszę? Co się składa na dom z duszą?

Jak samodzielnie zrobić proste metamorfozy we wnętrzu aby było miło, ładnie i przyjemnie?

Co kupować aby było uniwersalnie, aby dekoracje żyły dłużej niż trendy? Jak i czy modne rzeczy adaptować do swoich wnętrz? Jak nadawać drugie życie rzeczom z pozoru niepotrzebnym?

Jak prosty sposób zmieniać nie tylko dom ale i rodzinę? Jak dobrze żyć i pielęgnować przy tym to, co najważniejsze?

W końcu ciekawi mnie jak mieszkają Polacy, my wszyscy, fani Domu z duszą ? Jest nas na Facebooku bardzo dużo, bo ponad cztery tysiące. Zatem pochwalmy się jak mieszkamy i jak tworzymy klimat w swoich domach? Jak dokonujecie metamorfoz w swoich wnętrzach? Stwórzmy wspólnie bloga dom z duszą, a przynajmniej jego malutką część. Co Wy na to?

Jak mieszkamy kochani? Stylowo? modnie? A może bez gustu, a mimo wszystko jest nam z tym cudownie?

Dom z duszą to nie będzie kolejny blog wnętrzarski z listą zakupów w stylu” musisz to mieć” to blog o wnętrzach z klimatem, o prostym życiu, a czasem o rodzinie.

Oprócz standardowych wpisów pojawią się w nim już niebawem treści video, zatem będziemy się oglądać częściej. Co Wy na to? Jestem ciekawa Waszych opinii na ten temat? Jeśli macie ochotę napiszcie komentarz albo mejla pozachodzie@pozachodzie.com

Pozdrawiam Was serdecznie

Iza

381930_273992335978680_664501163_n

 

 

You may also like