Impreza tematyczna – gra o tron

Impreza tematyczna – gra o tron

Monika:
Gra o Tron przez ostatnie lata robi furorę na całym świecie. Niektórzy wolą książki, inni zachwycają się serialem. Nawet jeśli ktoś nie przepada za Grą o Tron, dobrze zorganizowana impreza tematyczna sprawi przyjemność każdemu uczestnikowi. Nie można dogodzić każdemu, ale można sprawić, że będą się świetnie bawić mimo wszystko. W końcu każdy mężczyzna marzył o byciu rycerzem, walkach na miecze i podbijaniu serc księżniczek i dam, a każda kobieta chciała nosić piękne, ciężkie suknie i drogie klejnoty.

 

 

Na takiej imprezie nie może zabraknąć elementu z futra lub jego imitacji – dywan, narzuta, obrus, czy okrycie wierzchnie – opcji jest wiele.
Kolejnym elementem, który musi być na stole, to karafki, kufle oraz kielichy – najlepiej będą się prezentować metalowe lub szklane. Jeśli będą zbliżone do gobletów – tym lepiej. Do aranżacji można dołożyć dużą ilość świec – różne wielkości i kształty dadzą świetny efekt, zwłaszcza wieczorem.
Książki, księgi – duże, grube i ciężkie, będą pasować zarówno na stole, krzesłach czy podłodze.
Elementy naturalne – plastry i krążki z drewna, mech, wiklina, ozdoby z gałęzi.
Jeśli planujesz catering – super będzie wyglądało także menu w stylu Gry o Tron. Czcionki są dostępne do ściągnięcia z Internetu, jest również sporo darmowych programów graficznych, które ułatwiają zaprojektowanie dekoracji na takie imprezy.
Girlandy – np. z napisem „Winter is coming” lub herbami rodów z serialu, ewentualnie motywem kruków.

 

ZOBACZ CAŁY TUTORIAL TUTAJ

 

 

Bardziej zaawansowanym projektem na imprezę w stylu Gry o Tron będzie wykonanie Żelaznego Tronu. Potrzebna będzie masa plastikowych mieczy zabawkowych bądź duża ilość kartonu, z którego można wyciąć asymetrycznie paski imitujące miecze. Zarówno pierwsza jak i druga opcja wymagają przyklejenia oraz pomalowania całości. Przyda się klej na gorąco i farba do plastiku lub papieru.

 

CAŁY TUTORIAL ZNAJDZIESZ TUTAJ

Stroje powinny być nieodłącznym elementem, dlatego poinformuj swoich gości znacznie wcześniej o wymaganym ubiorze – zaproszenie również możesz zaprojektować w stylu motywu przewodniego, to szczegół, który na pewno zrobi świetne wrażenie.

 

 

Zobacz pomysły Moniki na imprezy tematyczne

Leave a Comment

O nas

Blogerki wnętrzarskie & DIY

Blogerki wnętrzarskie & DIY

Blog, prowadzony przez mamę i córkę, o tym, jak urządzić dom z duszą.

Top Content