Jak urządzić dom z duszą w Walii – herbatka w domu z duszą

by Dom z duszą

Ruszamy z nowym cyklem „Herbatka w domu z duszą”. Premiera w każdy piątek o 20.00 na naszej stronie Fejsbukowej, na naszej grupie Fejsbukowej, na naszym kanale Youtube oraz na naszym Instagramie.

To Wy zapraszacie nas na herbatę: do swoich domów z duszą, które kochacie, dopieszczacie, zmieniacie.

Dziś jesteśmy u Magdaleny Stancu, która od paru lat mieszka w Walii. Magda kocha swój dom, jest z niego dumna, opowiada dlaczego ten dom jest dla niej tak wyjątkowy. Obejrzyj wideo, przypięte poniżej i zasubskrybuj nasz kanał aby nie przegapić kolejnych odcinków. Z odcinka dowiesz się dlaczego dom Magdy okazał się perełką na walijskim rynku nieruchomości, jakie talenty mają domownicy i czy w Walii jest rzeczywiście więcej owiec niż ludzi?

Bohaterka Magadelana Stancu – Instagram @madzia.mimi.in.wales
Montaż i realizacja Jeden z braci

Jeśli masz nietuzinkowy dom lub mieszkanie, chcesz się pochwalić własnoręcznymi metamorfozami, projektami lub po prostu opowiedzieć coś pozytywnego o miejscu w którym mieszkasz albo o samym sobie – zgłoś się i zaproś nas na herbatkę blog.domzdusza@gmail.com

jak urządzić dom z duszą

Nie musisz być blogerem, influencerem, mieć wypasionej chaty. Wystarczy, że kochasz ludzi, szanujesz ich i starasz się tak żyć aby dawać przestrzeń innym. Że doceniasz chęci i zamiary, nawet jeśli efekt nie jest idealny. Że lubisz zmiany w swoim domu i mieszkaniu. Nie boisz się eksperymentów. Że masz jakąś pasję albo umiesz opowiadać historie. Że rozumiesz, że dom z duszą to nie jest odtwarzanie obrazków katalogów i Instagrama – tylko Twój pomysł, Twój wkład, Twoja kreatywność i przede wszystkim chęci.

Nagranie jest video (online ale nie live) Szukamy ciekawych ludzi, którzy nie boją się wypowiadać i rozmawiać (!) mają coś ciekawego do powiedzenia o sobie lub pokazania w domu oraz udostępnią zdjęcia piękne, jasne (!) ze swojego domu. Wyślij kilka poziomych zdjęć „na brudno” z domu albo mieszkania na mejla (!) oraz linki do social mediów, jeśli je masz. Pozdrawiamy serdecznie i liczymy na udział:)

Dlaczego powstał ten cykl?

Jest to kontynuacja naszej blogowej serii : Jak mieszkają Polacy? Projekt powstał na początku naszej blogowej drogi w 2012 roku. Społeczność się rozrastała, wybrane osoby pokazywały nam domy, gdzie znajdowaliśmy mało wszechobecnych trendów, miligramy mody, a ogromnie dużo Ich samych i tego namacalnego od progu klimatu. Gdzie nie było odtwórczo, jak to czasami bywa w urządzaniu domu – tylko twórczo. Nasza przyblogowa społeczność obecnie liczy 180 tysięcy. Nie jesteśmy w stanie przy tak ogromnej grupie walczyć z hejtem i nieżyczliwością ale chcemy temu zapobiegać. Dlatego tak bardzo staramy się przekonać Was, że publikowanie zdjęć domu na forach tematycznych to jak zaproszenie na herbatę, a to wymaga specjalnego zachowania. Ty jesteś gościem, nie krytykiem, ekspertem od wnętrz – tylko gościem- obowiązują Cię zatem zasady dobrego wychowania. W tych domach, które oglądasz w Internecie mieszkają ludzie, wrażliwi, jak każdy z nas. To jest ich historia, ich miejsce, ich meble – żyje im się dobrze, choć niekoniecznie po drodze z Twoim gustem. Teraz poszliśmy krok dalej i zaczynamy pokazywać naszych bohaterów. Jak są kreatywni, wspaniali i twórczy. Chcemy także aby nasz blog miał sens i misję podawania dalej rzeczy prostych, dobrych, pozytywnych i życzliwych.

You may also like