Jak urządzić romantyczny dom, film z Walii

Jak urządzić romantyczny dom, film z Walii

Podglądamy, jak urządzacie swoje domy i mieszkania. Pomysł na romantyczny domek wśród walijskich łąk, to inspiracja warta uwagi. Zapraszamy na „Herbatkę w domu z duszą”. Przy okazji nagrań do cyklu spotkaliśmy wielu fajnych ludzi. Otwartych w świat i na piękne otoczenie. Z prawdziwą przyjemnością puszczaliśmy filmy z pięknych wnętrz na naszej stronie Fejsbukowej, na naszym kanale Youtube oraz na naszym Instagramie.

Teraz jesteśmy u Magdaleny Stancu, która od paru lat mieszka w Walii. Magda kocha swój dom, jest z niego dumna, opowiada dlaczego ten dom jest dla niej tak wyjątkowy. Obejrzyj wideo, przypięte poniżej i zasubskrybuj nasz kanał aby nie przegapić kolejnych odcinków. Z odcinka dowiesz się dlaczego dom Magdy okazał się perełką na walijskim rynku nieruchomości, jakie talenty mają domownicy i czy w Walii jest rzeczywiście więcej owiec niż ludzi?

Bohaterka Magadelana Stancu – Instagram @madzia.mimi.in.wales
Montaż i realizacja Jeden z braci

Film: Jak urządzić romantyczny domek w Walii, obejrzysz wchodząc w ten link.

Jeśli masz nietuzinkowy dom lub mieszkanie, chcesz się pochwalić własnoręcznymi metamorfozami, projektami lub po prostu opowiedzieć coś pozytywnego o miejscu w którym mieszkasz albo o samym sobie – zgłoś się i zaproś nas na herbatkę. Najlepiej maile blog@pozachodzie.pl.

jak urządzić dom z duszą

Nie musisz być blogerem, influencerem, mieć wypasionej chaty. Wystarczy, że kochasz ludzi, szanujesz ich i starasz się tak żyć aby dawać przestrzeń innym. Że doceniasz chęci i zamiary, nawet jeśli efekt nie jest idealny. Że lubisz zmiany w swoim domu i mieszkaniu. Nie boisz się eksperymentów. Że masz jakąś pasję albo umiesz opowiadać historie. Że rozumiesz, że dom z duszą to nie jest odtwarzanie obrazków katalogów i Instagrama – tylko Twój pomysł, Twój wkład, Twoja kreatywność i przede wszystkim chęci.

Dlaczego powstał ten cykl?

Jest to kontynuacja naszej blogowej serii : Jak mieszkają Polacy? Projekt powstał na początku naszej blogowej drogi w 2012 roku. Społeczność się rozrastała, wybrane osoby pokazywały nam domy, gdzie znajdowaliśmy mało wszechobecnych trendów, miligramy mody, a ogromnie dużo Ich samych i tego namacalnego od progu klimatu. Gdzie nie było odtwórczo, jak to czasami bywa w urządzaniu domu – tylko twórczo. Nasza przyblogowa społeczność obecnie liczy 180 tysięcy. Nie jesteśmy w stanie przy tak ogromnej grupie walczyć z hejtem i nieżyczliwością ale chcemy temu zapobiegać. Dlatego tak bardzo staramy się przekonać Was, że publikowanie zdjęć domu na forach tematycznych to jak zaproszenie na herbatę, a to wymaga specjalnego zachowania. Ty jesteś gościem, nie krytykiem, ekspertem od wnętrz – tylko gościem- obowiązują Cię zatem zasady dobrego wychowania. W tych domach, które oglądasz w Internecie mieszkają ludzie, wrażliwi, jak każdy z nas. To jest ich historia, ich miejsce, ich meble – żyje im się dobrze, choć niekoniecznie po drodze z Twoim gustem. Teraz poszliśmy krok dalej i zaczynamy pokazywać naszych bohaterów. Jak są kreatywni, wspaniali i twórczy. Chcemy także aby nasz blog miał sens i misję podawania dalej rzeczy prostych, dobrych, pozytywnych i życzliwych.

Najpopularniejsza inspiracja na urządzenie domu pochodzi z Podlasia. Film o pomyśle na remont starego domu na Podlasiu, zobaczysz tylko w naszym cyklu. Wchodź śmiało w link.

Kominek w domu, pomysł na jego aranżację, zobaczysz w przepięknym domu na Pomorzu. Zaproszenie przyjęliśmy do Domu z Duszą, który powstał na całkiem nowym osiedlu. Wchodź w link i oglądaj nowy film.

O nas

Blogerki wnętrzarskie & DIY

Blogerki wnętrzarskie & DIY

Blog, prowadzony przez mamę i córkę, o tym, jak urządzić dom z duszą.

Top Content