Jak wyglądają polskie domy „z duszą”?

Home Jak wyglądają polskie domy „z duszą”?
by Dom z duszą
Jak wyglądają polskie domy „z duszą”?

Ten projekt został wymyślony w kontrze do wszechobecnego szału kupowania wszystkiego co modne. Wiele blogów wnętrzarskich, pokazuje, wręcz dyktuje nam co powinniśmy kupować, i jak urządzać nasze mieszkania aby były cool. Kupujemy polecane produkty i przeszczepiamy je do własnych przestrzeni, kalkujemy, choć nie zawsze dany element pasuje do nas i stylu mieszkania.

Odwróćmy sytuację: pokażmy swoje wycinki rzeczywistości i uczmy innych, że klimat w domu to nie kopia katalogu wnętrzarskiego. Pokażcie swoje smaczki, swoje pomysły, swoje metamorfozy. Nieważne czy zaaranżujesz kącik do czytania czy cały salon. To nie ma znaczenia. Znaczenie ma, że to od początku do końca jest Twoja stylizacja, z którą dobrze się czujesz i pasuje pozostałym domownikom.

Chcę pokazywać Wam jak mieszkają  czytelnicy bloga „dom z duszą”, chcę podkreślić ich indywidualność, bo nie bez powodu przecież tu zaglądacie. Z jakiegoś powodu chcecie tworzyć klimat w swoich domach.

Jeśli chcesz wziąć udział w moim projekcie, znaleźć się na tej stronie i współtworzyć fragment mojego bloga– wybierz piękne zdjęcie z klimatem ze swojego domu,mieszkania, a nawet stancji i wyślij je do mnie na adres pozachodzie@pozachodzie.com.

jak mieszkają Polacy? dom z duszą

Foto: Roma Staniszewska

 

Zasady projektu:

  1. Przesyłamy od 1 do 10 zdjęć maksymalnie. Zdjęcia powinny być jasne, ostre, estetyczne, odpowiednio skadrowane. Znasz bloga „dom z duszą” i wiesz jakie zdjęcia tu oglądasz na codzień. Nie musisz być mistrzem fotografii, wystarczy, że zrobisz to schludnie.
  2. Nie wysyłaj za ciężkich zdjęć, wystarczy rozdzielczość internetowa. Choć mam bardzo pojemną skrzynkę, nie chciałabym jej odtykać.
  3. Do każdego zdjęcia przygotowujemy (zredagowane po polsku oraz z interpunkcją !) dwa zdania opisu: dlaczego taka, a nie inna aranżacja, skąd pomysł, historia przedmiotu, pochodzenie, jaki styl lubisz najbardziej, słowem wszystko co ciekawe o wnętrzu, kadrze i Tobie. Uwaga z tą korektą treści, to ważne. Pomyśl, że po wszystkich poprawiam przecinki i literówki.
  4. Podaj swoje imię i nazwisko lub pseudonim, czyli jak chcesz być podpisany na stronie. Nie proszę Cię o podanie adresu, metryki i numeru konta ale miło by było wiedzieć, że masz na imię Anna i mieszkasz w Poznaniu.
  5. Na koniec wklej w mejla następującą formułkęOświadczam, że zdjęcie zostało wykonane przeze mnie lub przez osobę mi znaną i mam do nie prawa. Wyrażam zgodę na udostępnienie (publicznego wystawiania i wyświetlania) na platformach „domu z duszą” (strona, portale społecznościowe) przesłanego zdjęcia bez żadnych konsekwencji prawnych.

 

 

Dla potrzeb tego projektu i dla ułatwienia Wam przesyłania zdjęć stworzyłam grupę na Facebooku. Jeśli masz ochotę – zapisz się do niej.

Z góry dziękuję za wszystkie zgłoszenia. Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy coś bardzo wyjątkowego.

 

DOTYCHCZASOWE ZGŁOSZENIA ZNAJDZIECIE TUTAJ

 

Pozdrawiam, Iza