Łapacz snów w stylu boho – D I Y

Łapacz snów w stylu boho – D I Y

Jak wiecie, jeleń jest już trochę naszym znakiem rozpoznawczym! Już nie pierwszy raz wykonujemy dekorację z nim w roli głównej i ta z pewnością nie będzie ostatnia – tym razem jelon występuje jako łapacz snów. 😉
Tym razem pokażemy Wam jak wykonać łapacz snów D I Y w stylu boho.

Film oraz wpis powstał we współpracy z PLYWOOD DECO i właśnie na tej stronie znajdziecie piękne bazy do swojego łapacza (lub innych dekoracji!). My wybrałyśmy jelonki, ale w asortymencie znajdziecie także inne piękne wzory, nie tylko zwierzęce! Taki łapacz snów możecie w 100% dostosować do swoich wnętrz. Wykonacie go bardzo szybko, a sam proces jest banalny, co sprawia, że to idealna dekoracja do wykonania z dziećmi.

Przygotowałyśmy dla Was dwie wersje – jedna jest totalnie szalona (kto nas już trochę zna, ten wie, że żółty kolor to rzadko spotykane zjawisko na tym blogu!), a druga bardziej stonowana (to już bliżej naszego stylu oscylującego w granicach bezpieczeństwa, czyt. niebieski, biały, szary! ;))
Oba łapacze snów wyszły zadziwiająco pięknie i właśnie to był punkt zapalny, który spowodował szaleństwo z kolorami (żółty nas zachwycił i pierwsze efekty możecie podejrzeć tu –> Metamorfoza siedziska). Od teraz spodziewajcie się totalnej rewolucji i kolorowych szaleństw! Noo, przynajmniej się postaramy! 😀

UWAGA – jeśli chcecie wygrać któryś z łapaczy, koniecznie wejdźcie na nasz Instagram (dom_z_dusza_blog) oraz na fanpage (Dom z Duszą BLOG). Na obu kanałach pojawi się niebawem rozdanie!

Łapacz snów d i y boho

Co będzie Ci potrzebne?
– baza do łapacza snów (u nas to jelonki ze sklejki)
– sztuczne kwiaty
– sznurki, tasiemki, wstążki
– pistolet z klejem na gorąco
– farba akrylowa, kazeinowa lub kredowa

Krok 1: Przygotowanie do malowania
Powierzchnię odłuszczamy i następnie matowimy papierem ściernym, także po to, aby pozbyć się ewentualnych nierówności. Odpylamy dokładnie i przystępujemy do następnego kroku!

Krok 2: Malowanie jelonków

Do tego polecamy użyć gąbki i pomalować dekorację tak zwaną techniką tapowania. Naprawdę szybki sposób na równomierne nałożenie farby na taką powierzchnię.

Łapacz snów d i y boho
Łapacz snów d i y boho

Krok 3: Druga warstwa farby.

Krok 4: Przyklejanie kwiatów.
Za pomocą pistoletu z gorącym klejem mocujemy wianek na głowie naszych jelonków.

Łapacz snów d i y boho
Łapacz snów d i y boho

Krok 5: Wiązanie tasiemek.

Łapacz snów d i y boho
Łapacz snów d i y boho
Łapacz snów d i y boho

Podzielcie się z nami jak Wam wyszedł łapacz snów z naszego tutorialu lub inne dekoracje, które wykonaliście samodzielnie – zapraszamy na naszą Facebookową grupę – Dom z duszą – jak urządzić wnętrza z duszą?

Łapacz snów d i y boho
Łapacz snów d i y boho

Inne dekoracje w stylu boho zobaczycie tu:

Leave a Comment

O nas

Blogerki wnętrzarskie & DIY

Blogerki wnętrzarskie & DIY

Blog, prowadzony przez mamę i córkę, o tym, jak urządzić dom z duszą.

Top Content