Marzen(i)a o raju- cykl domy z duszą

Marzen(i)a o raju- cykl domy z duszą

Dziś wybieramy się na Śląsk – do Będzina. Mieszka tam Marzena, niektórym doskonale już znana z naszej facebookowej grupy.

„Mieszkamy z mężem w małym mieszkaniu w bloku . Zimą dokonałam metamorfozy pokoju  naszej córci Kamilki, która wyjechała na studia do Warszawy i zaproponowała nam, abyśmy w Jej pokoju zrobili dla siebie sypialnię. Musiałam zaaranżować to w taki sposób, żeby Kamcia odwiedzając nas zawsze czuła, że jest to nadal i na zawsze Jej pokój. Ona jest zakochana w nowym pokoju, a my uwielbiamy w nim spać i spędzać wieczory. ”

 

jak mieszkanją Polacy, dom z duszą, blog o wnętrzach Marzena dom z duszą (2) Marzena dom z duszą (3) Marzena dom z duszą (4) Marzena dom z duszą (5) Marzena dom z duszą (6)

 

 

„Nie lubimy nowoczesnych mebli i nowoczesnego stylu, przez wszystkie lata w naszym domu królował styl rustykalny, w dużym pokoju mamy ścianę zerwaną do surowej cegły, w łazience pojemniki to stare kufry, stare lustro z drewnianą ramą. Szafa i komody w sypialni są odmalowane przeze mnie „na staro”.

Wszystkie zdjęcia wykonała Marzena.
P.s
Od czasu zgłoszenia do naszego projektu Marzena coraz więcej szydełkowała i jej mieszkanie zmieniało się coraz bardziej. Oto kilka nowych fotek
Fan Page Marzeny powstał w międzyczasie i znajdziecie go tutaj
Jestem ciekawa Waszych opinii na temat tego wycinka domu. Jeśli macie jakieś pytania piszcie komentarze lub mejla pozachodzie@pozachodzie.pl.
Marzena na pewno chętnie  odpowie na Wasze pytania.
 Jeśli chcesz wziąć udział w naszym projekcie – wystarczy, że się do niego zgłosisz. Nie musisz pokazywać całego domu – pochwal się jego kącikiem albo małą metamorfozą, z której jesteś dumna lub dumny.
Dołącz do klubu domów z duszą.
Dotychczasowe zgłoszenia znajdziecie tutaj

 

 

1 comment

Dorota 24/01/2016 - 11:17

Bardzo klimatyczne i spójne wnętrze. Aż chce się wierzyć, że konar z latarenkami zakwita latem 🙂

Leave a Comment

O nas

Blogerki wnętrzarskie & DIY

Blogerki wnętrzarskie & DIY

Blog, prowadzony przez mamę i córkę, o tym, jak urządzić dom z duszą.

Top Content