Migawki z duszą – nowy projekt

by Dom z duszą
dom z duszą blog o wnętrzach

Kochamy robić zdjęcia, kochamy dostawać pocztówki, kochamy piękne obrazki.

Kiedy moi znajomi lub rodzina gdzieś wyjeżdżają, zazwyczaj prosimy ich o wysłanie do nas kartki z widoczkiem. To bardzo miłe, kiedy w skrzynce znajdujesz potem takie odręcznie napisane pozdrowienia. Zwykle dostajemy bardzo ładne kadry, długo wybierane w sklepach z pamiątkami. Choć idea jest wspaniała, jednak to drukowany, masowy produkt, który trafia nie tylko do mnie ale w wiele miejsc świata. Dlatego mam pewien pomysł…

Na pewno wokół Was jest mnóstwo zachwycających obrazów. Pomyślałam, że moglibyście wysyłać je do mnie. Zatrzymywalibyście wtedy kadry z duszą i podawali je dalej – do nas wszystkich.

Jeśli chcesz wziąć udział w moim projekcie i znaleźć się na tej stronie – wybierz piękne zdjęcie z klimatem, wyślij je do mnie na adres pozachodzie@pozachodzie.com.

Aby sprofilować trochę ten projekt, proponuję abyśmy pozostali w tematyce około wnętrzarskim i rodzinnym. Co to znaczy? To znaczy, żeby fotografia kojarzyła się z ludźmi, mieszkaniem, ciekawym elementem architektury.

To nie jest konkurs, więc nie będzie nagród. Po prostu stworzymy wspólny kolaż migawek z duszą, obrazami, które nas zatrzymały, zastanowiły, wywołały westchnienie lub uśmiech. Co Ty na to?

dom z duszą blog o wnętrzach

 

Wraz ze zdjęciem i maksymalnie dwoma zdaniami opisu gdzie i kiedy było zrobione, dlaczego uważasz, że ma klimat – podaj swoje imię i nazwisko lub pseudonim, jakim chcesz być podpisany na stronie. Niezbędny jest też następujący dopisek:

Oświadczam, że zdjęcie zostało wykonane przeze mnie lub przez osobę mi znaną i mam do nie prawa. Wyrażam zgodę  na  udostępnienie (publicznego wystawiania i wyświetlania) na platformach domu z duszą (strona, portale społecznościowe) przesłanego zdjęcia bez żadnych konsekwencji prawnych.

Z góry Was proszę o dostosowanie się klimatem do strony, wybieranie zdjęć estetycznych, dobrze skadrowanych i oczywiście Waszych. Proszę także, abyście pamiętali o dopisku.

Pozdrawiam, Iza

You may also like