Autorzy bloga

Home Autorzy bloga
by Dom z duszą

 

 

 

 

 

 

 

Iza Jurasik -Kamińska i Monika Jurasik. Mama z córką. Malują, szyją, dają drugie życie meblom oraz własnoręcznie wykonują dekoracje na każdą okazję. Wspólnie prowadzą bloga „zrób to sam”, w którym podpowiadają jak tworzyć dom z duszą.

Nazywam się Iza Jurasik – Kamińska. Przez kilkanaście lat wykonywałam zawód dziennikarza informacyjnego, a potem rzecznika prasowego. I choć z wykształcenia nie jestem projektantem wnętrz tylko humanistą  – wiem, gdzie znaleźć rzeczy niepowtarzalne, wiem jak dać „drugie życie” przedmiotom z założenia już martwym, wiem jak zamienić przestrzeń – w przyjazną dla wszystkich domowników.
Nie kupuję tanich rzeczy z Chin, wolę spędzić długie godziny aby coś przemalować, uszyć lub wyszydełkować. Dobrze czuję się we własnych czterech kątach i chętnie podzielę się z Wami, jak zrobić aby te były naprawdę wyjątkowe.

Ze swojego zamiłowania do stylu skandynawskiego we wnętrzach i ręcznie wykonywanych ozdób – stworzyłam markę dekoracji i szmacianek dla dzieci „po zachodzie”

Stworzyłam też drugą markę – tekstyliów kuchennych premium z lnu.

Nazywam się Monika Jurasik. Skończyłam kierunek komunikacji wizerunkowej na Uniwersytecie Wrocławskim. Zajmowałam się freelancingiem oraz prowadzę swoją firmę Custom by Monika Jurasik.

Rękodzieło towarzyszyło mi od dziecka głównie z powodu mamy, której zamiłowanie do DIY przeniosło się automatycznie na mnie. Dlatego oprócz wnętrz fascynują mnie też inne tematy.

 

Jestem miłośniczką własnoręcznych prezentów, które są według mnie o wiele bardziej cenne od tych kupionych. Chętnie podpowiem jak dobrać i wykonać symboliczny upominek, a także jak zabrać się za zorganizowanie imprezy z motywem przewodnim, wyprawić imprezę-niespodziankę i udekorować nią mieszkanie. Na pewno pojawią się także wpisy o tematyce ślubnej, więc przyszłe Panny Młode będą miały tu czego szukać! Zajmę się także poradnikiem dla głównej druhny, jak sprawić, aby wieczór panieński był wyjątkowy.

WSPÓŁPRACUJĄ Z BLOGIEM

Piotr Kamiński – Jeden z braci, spec od montażu audio i wideo, producent wideo

Piotr Kamiński, dziennikarz, bloger, youtuber.