Autorzy bloga

Home Autorzy bloga
by Dom z duszą
Autorzy bloga

Nazywam się Iza Jurasik – Kamińska. Przez wiele lat wykonywałam zawód dziennikarza, a potem rzecznika prasowego. I choć z wykształcenia nie jestem projektantem wnętrz tylko humanistą  – wiem, gdzie znaleźć rzeczy niepowtarzalne, wiem jak dać “drugie życie” przedmiotom z założenia już martwym, wiem jak zamienić przestrzeń – w przyjazną dla wszystkich domowników.
Nie kupuję tanich rzeczy z Chin, wolę już spędzić długie godziny aby coś przemalować, uszyć lub wyszydełkować. Dobrze czuję się we własnych czterech kątach i chętnie podzielę się z Wami, jak zrobić aby te były naprawdę wyjątkowe.

Ze swojego zamiłowania do stylu skandynawskiego we wnętrzach i ręcznie wykonywanych ozdób – stworzyłam markę dekoracji i szmacianek dla dzieci “po zachodzie”

Stworzyłam też drugą markę – tekstyliów kuchennych premium z lnu blue and white

Nazywam się Monika Jurasik. Studiuję na ostatnim roku komunikacji wizerunkowej na Uniwersytecie Wrocławskim. Na co dzień zajmuję się freelancingiem oraz prowadzę swoją firmę Custom by Monika Jurasik.

Rękodzieło towarzyszyło mi od dziecka głównie z powodu mamy, której zamiłowanie do DIY przeniosło się automatycznie na mnie. Dlatego oprócz wnętrz fascynują mnie też inne tematy.

Jestem miłośniczką własnoręcznych prezentów, które są według mnie o wiele bardziej cenne od tych kupionych. Chętnie podpowiem jak dobrać i wykonać symboliczny upominek, a także jak zabrać się za zorganizowanie imprezy z motywem przewodnim, wyprawić imprezę-niespodziankę i udekorować nią mieszkanie. Na pewno pojawią się także wpisy o tematyce ślubnej, więc przyszłe Panny Młode będą miały tu czego szukać! Zajmę się także poradnikiem dla głównej druhny, jak sprawić, aby wieczór panieński był wyjątkowy.

WSPÓŁPRACUJĄ Z BLOGIEM

Piotr Kamiński tworzy treści w dziale finanse w domu z duszą

Piotr Kamiński, dziennikarz i bloger w LICZ PIENIĄDZE. Zawodowo pokazuje wszystkie możliwości uzyskania bezpieczeństwa finansowego. Ostatnio w połączeniu z ubezpieczeniami. Najczęściej powtarza: “O przyszłości trzeba myśleć, a nie się nią martwić.”