Dekoracje na Boże Narodzenie – światło

by Dom z duszą

Światło to niedoceniany sojusznik ozdób świątecznych. Dzięki kilku prostym sztuczkom możesz zupełnie odmienić swoje mieszkanie. Teraz szybko robi się ciemno, więc masz wszystkie atuty w dłoni. Kieruj uwagę gości dokładnie tam gdzie chcesz. Zobacz najprostsze dekoracje na Boże Narodzenie

Trendy: Cotton Balls Lights

W aranżacji wnętrz ostatnio bardzo często wykorzystywane są  świecące bawełniane kule (cotton balls). Moda na LED-owe okrąglaki eksplodowała za całą mocą. Różnobarwne światełka wciskane są do najróżniejszych pomieszczeń. Czasami może się wydawać, że nikt nie zastanowił się, czy ozdoba pasuje w dokładnie takiej aranżacji wnętrza.

Uważaj, cotton balls lights to dominujący dodatek dekoracyjny którego użycie — zwłaszcza w świecącej wersji — wymaga nieco dyscypliny w dostosowaniu otoczenia. Nie wszystko bowiem pasuje do, zresztą bardzo sympatycznych, minilampionów z bawełny.

dom z duszą Boże Narodzenie światło (2)
dom z duszą Boże Narodzenie światło (5)
dom z duszą Boże Narodzenie światło (6)
dom z duszą Boże Narodzenie światło (7)
dom z duszą Boże Narodzenie światło (14)
dom z duszą Boże Narodzenie światło (20)

LED My Fire, czyli nowoczesne oświetlenie wnętrz

Cotton Balls, to część ogólnego trendu w aranżacji nowoczesnych pomieszczeń z wykorzystaniem różnobarwnych diod LED-owych. Lubiane są głównie za to, że nie nagrzewają się — tak, jak tradycyjne żarówki oraz, że potrzebują mniej energii. Można więc fantazyjnie łączyć je z różnymi materiałami. Nie trzeba też ciągle myśleć o lokalizacji gniazdek w mieszkaniu, bo LED-owy sznur świetlny może stosunkowo długo działać zasilany bateriami. Zawieszona na ścianie drewniana śnieżynka z rozświetlonymi końcówkami lub sznur światełek owinięty wokół balustrady schodów może stać się nietuzinkową ozdobą.

dom z duszą Boże Narodzenie światło (1)
dom z duszą Boże Narodzenie światło (4)
dom z duszą Boże Narodzenie światło (9)
dom z duszą Boże Narodzenie światło (11)
dom z duszą Boże Narodzenie światło (13)
dom z duszą Boże Narodzenie światło (16)

Świece na każde święta

Świece w świątecznej aranżacji wnętrz sprawdzają się od zawsze. Tylko wyobraźnia ogranicza ich wykorzystanie. Jest to tani, naturalny i piekielnie skuteczny wywoływacz świątecznego nastroju. Ważne jest też to, że źródło światła umieszczasz w miejscach, którymi szczególnie chcesz się pochwalić.

W sklepach znajdziesz dużo gustownych świeczników i lampionów. Przy odrobinie wysiłku możesz też szybko zrobić własny zestaw choćby z fantazyjnych słoiczków do weków.

dom z duszą Boże Narodzenie światło (3)
dom z duszą Boże Narodzenie światło (8)
dom z duszą Boże Narodzenie światło (10)
dom z duszą Boże Narodzenie światło (12)
dom z duszą Boże Narodzenie światło (15)
boże narodzenie lampy (2)

Święta w stylu country

W coraz bardziej modnym stylu country pojawiają się lampy naftowe. Jako bezpieczne i trwałe źródło nastrojowego światła. W połączeniu z gustownie dobranymi dodatkami nadaje pomieszczeniu nietuzinkowy charakter. Pamiętaj, nafta przy spalaniu wydziela specyficzny zapach. Sprawdź wcześniej, czy ci on odpowiada.

boże narodzenie lampy (1)
boże narodzenie lampy (3)
boże narodzenie lampy (5)

Pochwalcie się swoim świątecznym światłem. Wszystkie zdjęcia wraz ze źródłami znajdziecie tu

You may also like

Leave a Comment