Pachnie terpentyną, jazzem i kolorem – cykl domy z duszą

by Dom z duszą
Dziś trafiamy do Ani. Ania dzieli się z nami kadrami ze swojej pracowni. Wraz ze swoim  partnerem wprowadzili się do starego domu, który był strasznie „utkniętym miejscem”, ale krok za krokiem zaczęła się jego transformacja. Wszystko w tym domu tworzą sami sami, wlewając w otoczenie swoją własną kreatywność i nadając nowe życie temu miejscu.
„Bardzo cenię sobie zmysłowość życia i własną unikalność. Chwytanie chwil, które wydają się małe, a tak naprawdę tworzą naszą rzeczywistość ” – napisała Ania
 dom z duszą mieszkania Polakó (3) dom z duszą mieszkania Polakó (2) dom z duszą mieszkania Polakó (1) mieszkania z duszą (4) mieszkania z duszą (3) mieszkania z duszą (2) mieszkania z duszą (1)dom z duszą mieszkania Polakó (4)
 Wszystkie zdjęcia wykonała Ania.
Jestem ciekawa Waszych opinii na temat tego wycinka domu. Ja jestem zachwycona i chętnie zobaczyłabym inne pomieszcenia. Jeśli macie jakieś pytania piszcie komentarze lub mejla pozachodzie@pozachodzie.pl. Ania na pewno chętnie  odpowie na Wasze pytania.
 Jeśli chcesz wziąć udział w naszym projekcie – wystarczy, że się do niego zgłosisz. Nie musisz pokazywać całego domu – pochwal się jego kącikiem albo małą metamorfozą, z której jesteś dumna lub dumny.
Dołącz do klubu domów z duszą. Przeczytaj zasady i ideę projektu.
Dotychczasowe zgłoszenia znajdziecie tutaj

You may also like

1 comment

Plakaty 04/01/2017 - 09:23

Genialnie wygląda takie kolorowe wnętrze. Noe odważyłabym się jednak na malowanie w ten sposób bezpośrednio na ścianach. Aby nieco rozweselić moje mieszkanie zdecydowałam się na kolorowe plakaty. Zawiesiłam je w kilku miejscach i cały wystrój zrobił się od razu bardziej wesoły i interesujący 🙂

Leave a Comment