Podsumowanie roku 2018

by Dom z duszą

Rok 2018 był dla nas udany pod każdym względem. Nasze marki, które prowadzimy indywidualnie doskonale się rozwijają, blog ma się świetnie. Jesteśmy zdrowe i pełne energii. Monika odbyła kilka magicznych podróży, (już niebawem relacje na blogu),a my spędziłyśmy ze sobą sporo fajnego czasu. Obie mamy głowy pełne pomysłów i pełne optymizmu zaczynamy nowy rok.

Oczywiście mamy na ten nowy rok wiele marzeń i celów ale ten wpis służy przede wszystkim podziękowaniom.

Dziękujemy czytelnikom naszego bloga i widzom na YouTube, za to, że jesteście, że wracacie i dajecie nam zwrotną informację, że nasze blogowanie ma sens.

Dziękujemy naszej najlepszej na świecie grupie, gdzie jest mnóstwo pozytywnej energii, gdzie codziennie mamy do czynienia z kreatywnymi osobami, gdzie wystarczy tylko chcieć zmian i one się dzieją. I gdzie przede wszystkim wspólna pasja przeradza się w mniejsze i większe przyjaźnie.

Dziękujemy za inspirację. To dzięki Wam powstają nowe pomysły i tutoriale. To dzięki Wam nasza społeczność żyje i ma się świetnie. Wiemy, że podpatruje nas/Was wielu dziennikarzy i kilka osób już miało swoje 5 minut w prasie.

Dziękujemy firmom, z którymi współpracowałyśmy w tym roku, przede wszystkim Bricomarche po sąsiedzku, gdzie przez ponad dwa lata byłyśmy ambasadorkami. Dziękujemy ekipie, z którą tworzyłyśmy wpisy blogowe, zdjęcia, a przede wszystkim filmy. To była ciężka ale bardzo sympatyczna i kreatywna praca. Życzymy dalszego rozwoju sieci i wspaniałej społeczności. Szczególne pozdrowienia dla Wieśka Skiby, naszego cudownego partnera z planu.

Dziękujemy wszystkim warsztatowiczom, z którymi mieliśmy okazję pracować w tym roku na wielu warsztach, a zwłaszcza cudownym Neon Shake advertising (Magda love) oraz Wrocław Fashion Outlet za najlepsze na świecie warsztaty denimowe. To była wspaniała przygoda.

Dziękujemy dziennikarzom i blogerom za zainteresowanie naszą pracą i blogiem, a zwłaszcza takim mediom: Sielskie życie, Claudia, Moje mieszkanie, Radiowa Jedynka. Nie na wszystkie zaproszenia mogłyśmy odpowiedzieć ale może uda się nadrobić w przyszłym roku.

Dziękujemy fotografom i operatorom, z którymi miałyśmy okazję współpracować, a zwłaszcza Ikona i Hi5films. Osobne podziękowania dla Piotrka z Licz pieniądze, za pomoc w ogarnianiu naszych video.

Dziękujemy naszym rodzinom, a zwłaszcza Piotrusiowi i Przemkowi, którzy na codzień tolerują fakt, że Boże Narodzenie jest w sierpniu, Wielkanoc w styczniu, że w domu wiecznie są kartony rzeczy, potrzebnych nam do tutoriali. Że kilka razy w roku dom zamienia się w wielki plan, z tłumem ludzi i sprzętu.

Życzymy Wam pięknego roku

Iza i Monika

You may also like

Leave a Comment