Projekt dom – nowy program telewizyjny

Projekt dom – nowy program telewizyjny

Zostałyśmy zaproszone do udziału w nowym programie telewizyjnym Projekt DOM. Ponieważ propagowanie idei „zrób to sam” jest nam bliskie od 8 lat, także i tym razem podjęłyśmy pałeczkę. Tym bardziej, że wspólne majsterkowanie matki i córki, wpisuje się w format projektu. Weźmiemy udział w odcinku 3, 7 i 8. W programie bierze udział wielu blogerów, związanych z tematyką dom i ogród. Jest to projekt pilotażowy, którego kształt będzie się formował w trakcie kolejnych odcinków.

projekt dom program blogerki

Już widzimy drobne modyfikacje, co jest zupełnie naturalne. Czy projekt będzie kontynuowany? Prawdopodobnie tak, bo programu o tej tematyce nie ma jeszcze w telewizji publicznej więc doskonale, że powstał. Dzięki temu jeszcze więcej osób będzie poznawało szybkie tipy na dekorowanie, majsterkowanie i przeróbki. Pomysły są różnorodne, dotyczą wielu technik i pomieszczeń. Niektóre banalnie proste, inne trochę bardziej złożone. Wszystkie powtarzalne i do zrobienia w domu. Podrzucamy Wam odcinek trzeci, w którym ozdabiałyśmy poduszki.

projekt dom program poduszki
projekt dom program poduszki

W roli prowadzących program wystąpią eksperci z zakresu m.in. stylizacji wnętrz, majsterkowania, pielęgnacji roślin oraz nadawania nowej jakości przedmiotom codziennego użytku: Katarzyna Ogórek (Twoje DIY), Katarzyna Bobocińska (Conchita Home), Anna Maksymiuk-Szymańska (Made by Ruda), Paula Adamska (Refreszing), Iza Jurasik-Kamińska i Monika Jurasik (Dom z duszą), Jimmi Ogden z córką Felą (Jimi King) i Wojciech Wardecki (UlubionyOgrodnik).

W ośmiu odcinkach programu zobaczymy ekspertów, którzy zaprezentują pomysły, porady, inspiracje dotyczące różnych obszarów m.in.: nowej organizacji przestrzeni do pracy, nowego życia starych rzeczy, uprawy i aranżacji roślin w mieszkaniu, dekoracji domowych, czy krawiectwa.

projekt dom program

A jeśli zaciekawił Was temat malowania poduszek, zapraszamy na nasz warsztat online z malowania na tkaninie

O nas

Blogerki wnętrzarskie & DIY

Blogerki wnętrzarskie & DIY

Blog, prowadzony przez mamę i córkę, o tym, jak urządzić dom z duszą.

Top Content