Samouczek renowacji mebli – nowy wakacyjny cykl

by Dom z duszą

Jak samodzielnie malować meble – to nasz pomysł na wakacje. Lato to czas remontów, urlopów i słońca, dlatego połączymy przyjemne z pożytecznym. Ruszamy z bardzo ciekawym cyklem, który po wakacjach pozwoli Wam powiedzieć – tak, umiem malować meble.

Od inspiracji do praktyki – jak samodzielnie malować meble

Wiecie, że przy naszym blogu istnieje bardzo kreatywna grupa facebookowa, w której dzielimy się inspiracjami i pomysłami na urządzanie wnętrz z duszą. Ponad 180 tysięcy niebywale aktywnych, twórczych osób, którym chce się zmieniać swoje otoczenie tak, aby mieszkało im się jeszcze ładniej i przytulniej.

jak samodzielnie malować meble?

Nasza społeczność bardzo chętnie dzieli się własnoręcznie wykonanymi dekoracjami albo metamorfozami mebli, a nawet wnętrz. Skala tych projektów jest różna, od małych dekoracji po wielkie remonty. Podobnie jest z doświadczeniem i warsztatem. Mamy na grupie całkowitych amatorów ale też rękodzielników, artystów i fachowców od renowacji. Dlatego poziom prezentowanych prac i skala zmian są bardzo różne – wszystkich jednak łączy wspólny mianownik, a jest nim zapał i gotowość do działania.

jak samodzielnie malować meble farbami kredowymi
fot. Piotr Motrenko

jak samodzielnie malować meble farbami kredowymi liberon
fot.Jacek Waszkiewicz

Samouczek dla początkujących meblarzy

Wiemy, że wiele osób z naszej społeczności chętnie poznałoby od podstaw zasady renowacji i malowania mebli. Dlatego stworzymy dla Was kilka wpisów i video na ten właśnie temat. I razem będziemy się uczyć jak samodzielnie malować meble oraz przejdziemy przez ważne etapy prac.

farby kazeinowe liberon
fot.Piotr Motrenko

Zapraszamy na SAMOUCZEK RENOWACJI MEBLI – nowy cykl domu z duszą .

W naszym cyklu przybliżymy Wam tradycyjne metody renowacji i odnawiania mebli , opowiemy o farbach kredowych i kazeinowych oraz mamy nadzieję oswoimy i ośmielimy do niektórych efektów dekoracyjnych na drewnie. We wpisach postaramy się przekazać Wam, jak najwięcej cennej wiedzy, a w video tutorialach – w praktyce pokażemy co i jak.

jak samodzielnie malować meble farbami kredowymi
fot.Piotr Motrenko

Zostańcie z nami. Cykl „jak samodzielnie malować meble” adresowany jest do osób początkujących, które wspólnie z nami chcą doskonalić warsztat i samodzielnie przemalowywać meble oraz dekoracje. Zaczynamy na wiosnę, a skończymy latem – czyli dokładnie wpasujemy się w miesiące, wprost stworzone do remontów i meblowych metamorfoz.

Zapraszamy Was serdecznie do naszej grupy, na kanał Youtube oraz na Instagram

ZOBACZ PORADY

jak przygotować mebel do malowania
jak samodzielnie malować meble w domu
jak samodzielnie malować meble w domu
jak samodzielnie malować meble

You may also like

1 comment

ineka 23/06/2019 - 18:46

stosowałem olej Vidaronu. Bardzo fajnie pokrył meble, nadał ładną jedwabistą powłoke. Drewno jest naturalne w dotyku i ma ładnie podkreślony rysunek słojów.

Leave a Comment